Klienditugi: info@equa.ee

E-Pood

Search
Close this search box.
Tootekood: A3110 Kategooria:

Wedge Käsiinstrumentide terituskivi 

40,14 

/tk
(Hind sisaldab käibemaksu)

Saadavus: Laos

Wedge Käsiinstrumentide terituskivi

Wedge’i terituskivil on lame pind ja mõlemal küljel kaar, mis aitab taastada terava lõikeserva ja säilitada instrumentide algse kuju. Seda kivi saab kasutada vee või õliga. 100 mm x 35 mm .

Vaata seda videojuhendit, Dental Hand Instrument Sharpening, mille on loonud üks meie koolitatud veterinaarõdedest. Jaga seda videot oma personaliga, et tagada, et teie instrumendid töötaksid alati maksimaalse efektiivsusega kõigis hambaraviprotseduurides:

Instrumendid peaksid olema teravad ja vastama oma algsele disainile. Hambaraviprotseduurid on kõige tõhusamad, kui kasutatakse teravaid instrumente, kuna need vähendavad väsimust, parandavad naastude eemaldamist, säästavad aega ja parandavad tundlikkust.

Instrumendi korduv kasutamine kulutab teralt väikeseid metalliosakesi, mille tulemusena muutub lõikeserv ümaraks ja nüriaks ning muutub seega ebaefektiivseks.

Kui tera on nüri, kaob võime tunda terava serva haakumist pinnaga. Võib tunduda, et tera libiseb üle pinna või naastu, mis sunnib arsti töötama kõvemini, et eemaldada naastud. Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks instrumente kergelt teritada pärast iga kasutamist.

Sarnased tooted

Viimati vaadatud tooted

Puuduvad viimati vaadatud tooted
Scroll to Top