Klienditugi: info@equa.ee

E-Pood

Search
Close this search box.
Tootekood: BURS01 Kategooriad: , , ,

Populaarseimad veterinaarsed hambapuurid

132,19 

/tk
(Hind sisaldab käibemaksu)

Saadavus: Laos

Populaarseimad veterinaarsed hambapuurid

Siin on iM3 Essentials Bur komplekt, ideaalne lähtepunkt veterinaarhambaarstidele. Hambapuurid on olulised tööriistad, mida tuleks patsientide vahel vahetada optimaalse hügieeni ja jõudluse tagamiseks. Veterinaarmeditsiinis vajalike hambapuuride laia valiku tõttu võib õige leidmine olla üle jõu käiv. Essentials Bur komplekt lihtsustab protsessi ja varustab sind kõigega, mida vajad.

BURS01 komplekt sisaldab 6×6 oluliseimat puuri põhiekstraktsioonide jaoks. Puuride korraldamiseks ja hõlpsaks juurdepääsuks oleme lisatud mugava puurihoidja, millel on küljel trükitud uuesti tellimise koodid. Kui mingi konkreetne puur otsa saab, võta lihtsalt ühendust Equa-ga või külasta meie veebisaiti kiireks uuesti tellimiseks.

Selles komplektis leiad FG ümarad puurid, mis on mõeldud luu eemaldamiseks ja aukude puurimiseks. Need hõlmavad ümaraid suurusi 2, 4 ja 6, mis sobivad erineva suurusega patsientidele. iM3 soovitab suurusi 2 ja 4 kasutada väikeste koerte ja kasside puhul, samas kui suurused 4 ja 6 sobivad ideaalselt suurtele koertele.

Me lisame ka FG ristlõikega lõikepuuri, mis on spetsiaalselt ette nähtud hammaste poolitamiseks. See puuritüüp on oluline mitmesuguste hammaste raviprotseduuride jaoks. Komplekt sisaldab x-lõikega suurusi 699, 701 L ja 702L. iM3 soovitab suurusi 699 ja 701L kasutada väikeste koerte ja kasside puhul, samas kui suurus 702L on soovitatav suurtele koertele.

iM3 veterinaarhambaarsti hambapuuride põhikomplekt sisaldab:

  • 6x Hambapuur – Ümmargune 2 – 19mm FG (standardpikkus)
  • 6x Hambapuur – Ümmargune 4 – 19mm FG (standardpikkus)
  • 6x Hambapuur – Ümmargune 6 – 19mm FG (standardpikkus)
  • 6x Hambapuur – X-lõikega lõikepuur 699 – 19mm FG (standardpikkus)
  • 6x Hambapuur – X-lõikega lõikepuur 701L – 19mm FG (standardpikkus)
  • 6x Hambapuur – X-lõikega lõikepuur 702L – 19mm FG (standardpikkus)
  • 1x Autoklaavitav puurihoidja

Kokku: 36 puuri!

iM3 Essentials Bur komplektiga jätkab iM3 lihtsate lahenduste pakkumist, mis vastavad veterinaarhambaarsti vajadustele. Usalda meie toodete kvaliteeti ja mugavust oma hambaravi protseduuride täiustamiseks ning parima hoolduse tagamiseks oma patsientidele!

Sarnased tooted

Viimati vaadatud tooted

Puuduvad viimati vaadatud tooted
Scroll to Top