Klienditugi: info@equa.ee

E-Pood

Search
Close this search box.
-15%
Tootekood: OF250 Kategooriad: , ,

Oxyfresh veelisand – 250ml

Original price was: 13,25 €.Current price is: 11,26 €.

/tk
(Hind sisaldab käibemaksu)

Oxyfresh veelisand – 250 ml

 

  • Kõrvaldab halba hingeõhku – patenteeritud Oxygene® ja tsingi segu aitab puhastada hambaid ja kõrvaldada halba hingeõhku
  • Efektiivne – Oxyfresh aitab ohutult säilitada normaalset tervet hammaste ja igemete seisundit
  • Maitsetu ja lõhnatu – isegi kõige pirtsakamad koerad ja kassid ei suuda oma vees selget Oxyfreshi tuvastada
  • Mitte-toksiline – valem ei sisalda ksülitooli, kloorheksidiini, alkoholi ega värvaineid, seega on see 100% ohutu koertele, kassidele ja teistele lemmikloomadele
  • Mugav – lihtsalt lisage üks korgitäis (5 ml) veekaussi (1 liiter) või kandke geeli otse looma suhu
  • Taskukohane – maksab lemmikloomaomanikule vähem kui üks kohv nädalas
  • Suurus – 50 portsjonit / 250 ml

 

Lõpuks ometi on lemmikloomade suuhooldus lihtne!

Oxyfreshi mitte-toksiline veelisand ja hambageel on kohustuslik, kui asi puudutab koerte ja kasside värsket hingeõhku ja üldist suuhügieeni.

3-aastaseks saamisel on 70%-l kassidest ja 80%-l koertest mingil kujul parodondihaigus, mis võib lühendada lemmiklooma eluiga mitme aasta võrra. Seepärast on välja töötatud Oxyfresh oma patenteeritud Oxygene® ja tsingi seguga. See puhastab ohutult ja tõhusalt hambaid ja igemeid, värskendab hingeõhku ja sobib kõikidele loomadele, sealhulgas koertele ja kassidele.

Erinevalt teistest toodetest on Oxyfreshi lemmikloomade hammaste hoolduse veelisand täielikult maitsetu ja lõhnatu, seega ei suuda isegi kõige pirtsakamad koerad või kassid seda tuvastada.

 

INIMUURING

 

Rahvusvaheline biomeditsiini ja edasijõudnud teadusuuringute ajakiri

ISSN: 2229-3809 (veebis)

Ajakirja DOI: 10.7439/ijbar

CODEN: IJBABN Teadusartikkel 2015

Prospektiivne eksperimentaalne võrdlev uuring kloori dioksiidil põhineva hambapasta ja suuloputusvahendi kliiniliste ja antimikroobsete toimete kohta parodontiidiga patsientidel – Ühe aasta järelkontrolli uuring

 

Olulised kliinilised ja mikrobioloogilised parandused A-rühma subjektidel (kloori dioksiidil põhinev hambapasta ja suuloputusvahend) toetavad hüpoteesi, et stabiliseeritud kloori dioksiid võib toimida tugeva koostisosana, mis piirab subgingivaalsete anaeroobsete mikroobide vohamist hapnikuga varustamise ja toksiinide neutraliseerimise kaudu, mida bakterid suuõõnes toodavad.

 

Selles uuringus kasutatud stabiliseeritud kloori dioksiidil põhinevad tooted (Oxyfresh® Power Paste ja Oxyfresh® Power Rinse) hävitavad ka lenduvaid sulfiidühendeid, mis vähendavad veelgi igemepõletiku teket. Nende toodete peamised eelised hõlmavad ka mittekasutamisest tulenevat plekkide puudumist, alkoholivaba koostist, mitteärritavat toimet ja maitset muutmata jätmist.

 

Uuringust selgus ka, et stabiliseeritud kloori dioksiidil põhineva suuloputusvahendi (Oxyfresh®) bakteritsiidne aktiivsus avaldab märkimisväärset bakteritsiidset toimet periodontiidi patogeenide, s.o Aa, Fn, Pg ja Pi suhtes. Need tulemused on kooskõlas varasemate uuringutega, mis hindavad stabiliseeritud kloori dioksiidil põhineva suuloputusvahendi mõju polümikroobsetele suspensioonidele ja biofilmi keskkondadele.

Sarnased tooted

Viimati vaadatud tooted

Puuduvad viimati vaadatud tooted
Scroll to Top