Klienditugi: info@equa.ee

E-Pood

Search
Close this search box.
Tootekood: LUXS05 Kategooria:

iM3 Ergo Luksaator XS – 5 mm

56,77 

/tk
(Hind sisaldab käibemaksu)

Saadavus: Laos

iM3 Ergo Luksaator XS – 5 mm

iM3 Ergo Luksaatorite XS seeria on spetsiaalselt loodud pakkuma mugavust ja kontrolli ka kõige väiksematele kätele. Neil on üldpikkus 111 mm, võrreldes standardsete iM3 Ergo Luksaatoritega, mille pikkus on 125 mm.

Kõrgekvaliteedilised hambaraviinstrumendid, mis on mõeldud spetsiaalselt veterinaaridele.

 

Ergo uued hambaraviinstrumendid sisaldavad uuenduslikku käepideme disaini, mis pakub mugavust koos pehmete silikoonist sisestustega, et tagada parem haare kasutamise ajal.

 

Ergo seeria valikusse kuuluvad tiibadega elevatorid, sirged elevaatorid ja luksaatorid, millel kõigil on värvikoodiga käepidemed, et tuvastada instrumendi tüüp ja värvikoodiga silikoonribad, et määrata instrumendi suurus millimeetrites.

  • Kõrgekvaliteediline roostevaba teras,millel on teravad lõikeservad.
  • Ergonoomiliselt kujundatud, värvikoodiga käepidemed
  • Instrumendid on kergesti tuvastatavad
  • Kerged, kuid vastupidavad
  • Üldpikkus 111 mm

Autokaavitavad kuni temperatuuril 135° C

 

Ergo XS Luxatorid sobivad ideaalselt väikestele kätele. Pärast aastatepikkust turul olevate väikseimate instrumentide kasutamist olen lõpuks leidnud luxatorid, mis on mugavad ja lihtsad kasutada! Ma uuendan kõiki oma suuõõne kirurgiapakke, et need sisaldaksid komplekti iM3 XS Luxatoreid.

Dr. Jamie A Berning DVM AVDC

iM3 tooted on valmistatud suure hoolega, kõrgelt kvalifitseeritud tehnikute poolt, kasutades mitmesuguseid katseid ja kontrolle, et tagada veatu toimimine. iM3 käsiinstrumendid on arendatud veterinaar-hambaspetsialistide juhendamisel ja neil on 5-aastane garantii. Garantii katab materjali- ja töötlusvead. Kõik selliste defektidega instrumendid parandatakse või asendatakse. Väärkasutuse või vale käitlemise tõttu tekkinud kahjustused ei kuulu garantii alla. Nõude esitamiseks on vaja ostutõendit.

iM3 Ergo instrumendid on registreeritud disainiga Euroopa Liidus, registreerimisnumber 007771431-0001.

Sarnased tooted

Viimati vaadatud tooted

Puuduvad viimati vaadatud tooted
Scroll to Top